• +90 312 397 21 91
  • info@deltapet.com.tr

DELTA PET ve MEDİKAL ÜRÜNLER SAN ve TİC.  LTD. ŞTİ

Delta Pet ve Medikal Ürünler firması, hayvan hastaneleri, veteriner klinikleri, pet mağazaları, sanal pet mağazaları ve resmi kurumlara, mama ve pet bakım ürünlerinin pazarlamakta ve satış faaliyetlerini yapmaktadır.

Merkez binası,Ankara İvedik Organize Sanayii Bölgesi’nde bulunmaktadır. 1850 m²’lik kapalı alanda, 10 kişilik dinamik ve çalışkan kadrosuyla hizmet vermektedir. Marmara (İstanbul) şubesi, Ege (İzmir) ve Akdeniz Bölgesi’ndeki (Antalya) bayiilikleri ile birlikte Türkiye’ye ürün ve hizmet sunmaktadır.

HAKKIMIZDA

2004 yılında, Maya Ecza Deposu ve Pet Ürünleri San. Ltd. Şti. olarak kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. 2012 yılında, Delta Pet ve Medikal Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. kurularak  kendi ürün portföyünü ithal etmeye başlamıştır. Almanya’da pazar lideri olan kedi köpek maması üreticilerinden INTERQUELL GmbH firmasının Happy Dog ve Happy Cat mamaları  ve  yine Almanya’nın önde gelen hayvan besleme ürün üreticilerden olan Dr Clauder’s firmasının Türkiye distribütörüdür. Ürün portföyünde, kedi, köpek mamaları ve pet bakım ve fonksiyon ürünleri yer almaktadır.

 MİSYONUMUZ

14 yıllık tecrübemizle, sektördeki ihtiyaçları belirlemek, tamamlamak ve müşterilerimize güvenilir bir çözüm ortağı olmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Profesyonel bir anlayış çerçevesinde, müşterilerine hızlı, güvenilir ve sürekli hizmet sunmayı, müşteri portföyünün devamlılığını korumayı ve ticari ve sosyal ilişkilerinde etik değerleri gözetmek koşuluyla dinamizmi yakalamayı ilke edinerek, ticari ilişkilerini büyütmeyi hedeflemektir.